Proces projektowania

1. Diagnoza potrzeb klienta

Podczas pierwszego kontaktu staram się uzyskać informacje, czego Państwo oczekują w efekcie naszej współpracy. Rozmawiamy o planowanej inwestycji oraz etapie na jakim są Państwo w zbieraniu dokumentów potrzebnych do wykonania projektu i ostatecznie do przedłożenia ich w urzędzie.

2. Umówienie terminu spotkania

Następnie ustalamy dogodny dla Państwa termin spotkania. Ułatwia to dalszą współpracę oraz znacznie ją usprawnia. Inspiracje najlepiej jest przekazać twarzą w twarz. Spotkania są oczywiście bezpłatne. Tym bardziej zachęcamy do kontaktu.

3. Określenie szczegółów projektu oraz wycena

Podczas spotkań przedstawiamy korzyści jakie płyną z wyboru nas jako projektantów Państwa domu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące wyglądu zewnętrznego oraz rozwiązań komunikacyjnych wewnątrz. Państwa inspiracje są bardzo miło widziane. Proszę śmiało przynosić projekty z katalogów internetowych, w których akurat „coś” Państwu się podoba. Służymy radą oraz doświadczeniem przy dobieraniu rozwiązań konstrukcyjnych, materiałowych oraz instalacyjnych.

4. Wykonanie projektu

Wykonujemy projekt uwzględniając nasze wcześniejsze ustalenia. Na bieżąco przesyłamy postępy z prac oraz modyfikujemy projekt do momentu uzyskania domu Waszych marzeń. Stawiamy na częste kontakty z Inwestorem, ponieważ wtedy mamy pewność, że będzie zadowolony z uzyskanego efektu końcowego.

5. Przedłożenie projektu budowlanego

Efektem wizualnym naszej pracy jest kompletny projekt budowlany, który już tego samego dnia możecie Państwo złożyć w urzędzie. Nie potrzeba więcej załatwień. Projekt generujemy także do pliku PDF i przesyłamy Państwu drogą elektroniczną. Po akceptacji drukujemy całość i przekazujemy do rąk własnych.

Back to Top