Proces projektowania

1. Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas pierwszego kontaktu odpowiadamy na wszelkie pytania. Rozmawiamy o planowanej inwestycji tj. o tym, co zamierzacie wybudować, na jakim etapie jesteście w zbieraniu potrzebnych dokumentów, co jeszcze trzeba będzie załatwić i ile czasu może to potrwać.

2. Umówienie terminu spotkania

Najlepiej jest spotkać się na działce lub w innym dogodnym miejscu. Spotkania są bezpłatne i z pewnością ułatwią dalszą współpracę. Zachęcamy do umawiania się. Po spotkaniu będziecie dokładnie wiedzieć co dalej.

3. Określenie szczegółów projektu oraz wycena

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące wyglądu zewnętrznego oraz rozwiązań komunikacyjnych wewnątrz budynku. Wasze inspiracje są bardzo miło widziane. Proszę śmiało przynosić projekty z katalogów internetowych, w których akurat „coś” Wam się podoba. Służymy radą oraz doświadczeniem przy dobieraniu rozwiązań konstrukcyjnych, materiałowych oraz instalacyjnych. Projektujemy także dla osób przebywających za granicą – wtedy konsultujemy projekt za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie.

4. Wykonanie projektu

Wykonujemy projekt uwzględniając nasze wcześniejsze ustalenia. Na bieżąco przesyłamy postępy z prac oraz modyfikujemy projekt do momentu uzyskania domu Waszych marzeń. Projekt musimy razem przedyskutować i przemyśleć, ponieważ wtedy mamy pewność, że będziecie zadowoleni z uzyskanego efektu końcowego.

5. Przedłożenie projektu budowlanego

Efektem wizualnym naszej pracy jest kompletny projekt budowlany, który już tego samego dnia możecie złożyć w urzędzie. Nie potrzeba więcej załatwień. Projekt przesyłamy także drogą elektroniczną.

Back to Top